O nas


Firma OMS Polska Ltd. Sp. z o.o. powstała w marcu 1996 roku jako biuro handlowe włoskiego producenta unitów stomatologicznych firmy O.M.S. spa - właściciela firmy OMS Polska Ltd. Sp. z o.o.

Firma O.M.S. spa ( Officine Meccaniche Specializzate ) z Padwy powstała w 1961 roku i jest jedną z najlepszych firm w Europie wytwarzających unity stomatologiczne.


Aktualnie firma O.M.S. spa produkuje ponad 1500 kompletnie wyposażonych zestawów stomatologicznych rocznie, z tego więcej niż 80% trafia za granicę Włoch - w tym ponad 200 unitów do Polski.


O.M.S. spa kompleksowo wyposażyła w swój sprzęt kliniki największych uniwersytetów włoskich oraz wiele zagranicznych klinik uniwersyteckich.


Firma OMS Polska Ltd. Sp. z o.o. powstała aby stworzyć bezpośredni kontakt między producentem a użytkownikami unitów OMS.

Naszą niewątpliwie zaletą jest umiejętność szybkiego reagowania na indywidualne potrzeby klientów.

Naszymi atutami tworzącymi przewagę konkurencyjną są wiedza, doświadczenie, elastyczność i skuteczność w działaniu.

Podejmując z nami współpracę zyskujecie Państwo pewnego i rzetelnego partnera, oferującego w 100% zaprojektowane i wykonane w Europie produkty, dostosowane do indywidualnych potrzeb i gwarantujące najwyższy poziom satysfakcji.